HakkımızdaFabrika

Kule Flooring

Kule Flooring, Kule Kalıp Mak. San. Ve Ticaret A.Ş. iştiraki olarak kurulmuştur. Kule Flooring, yer döşemlerinde yenilikçi ve müşteri taleplerini gözeten zemin döşemeleri kaidelerinin tasarım ve imalatı için kurulmuş ve grubumuzun yeni üyesi olmuştur.
Ürün Tasarım & Mühendislik alanlarındaki yetkinliğini yapı sektöründeki tecrübesi ile birleştirerek, geri dönüşüm malzeme kullanımı ile pedestal grubu ürünlerini sektöre sunmaktadır. Grup olarak, tasarımdan nihai ürüne kadar olan uçtan uca yaşam döngüsünün her aşamasında yetkin ekibi ve 25 yıla varan sektör tecrübesiyle hizmet vermekteyiz.
Grubumuz bünyesinde;
Tasarım ve Mühendislik ofisi, Hızlı imalat teknolojileri, Plastik enjeksiyon kalıp imalatı, Plastik enjeksiyon parça imalatı ve montaj hattı, 3D yazıcı ve Robotik Test platformları imalatı, Fiber Optik kablo ve aksesuarları imalatı bölümleri ile global ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Bu birikimizle inovatif çözümler üretme konusunda müşterilerimize beklentileri doğrultusunda ürünlerimizi geliştirmeye ve hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yükseltilmiş döşemelerinizde kullanacağınız sabit ve ayarlanabilir pedestal ürünler...

KULE FLOORING